Kiek kainuoja dujų įranga?

Kad ir kaip kiltų ar kristų degalų kainos, benzinas savo kaina visuomet du kartus lenks dujas. Todėl automobilių su benzininiais varikliais savininkai nesivaržydami jau daug metų savo automobiliuose montuojasi papildomą dujų įrangą. Pirmas klausimas, kylantis susidomėjusiems šia alternatyva, turbūt yra „kiek kainuoja dujų įranga?“. Juk norisi ne tik reguliariai naudotis pigesniu kuru, bet ir kad ši investicija apskritai apsimokėtų (t. y. ateityje nereikėtų susidurti su papildomomis išlaidomis taisant įrangos gedimus).

„KME“ dujų sistemos atstovai Lietuvoje gali užtikrinti, jog stebuklingų kainų automobilių dujų įrangos rinkoje nerasite – visi tiekėjai ir montuotojai taiko panašias dujų įrangos montavimo kainas. Todėl į klausimą: „kiek kainuoja dujų įranga automobiliui?“ galime atsakyti – rinkitės tik patikimą ir kokybišką įrangą. Ji visada ilgame laikotarpyje kainuos gerokai pigiau. Žinoma, kaip atskirą kategoriją meistrų, užsiimančių šia veikla, galima išskirti „garažininkus“ – savarankiškai šio amato išmokusius, jokiai kompanijai neatstovaujančius dujų montuotojus, kurie siūlo žemesnes kainas. Tačiau aišku kaip dieną – be kompetencijos atlikus tokį darbą kaip dujų įrangos montavimas, pirmieji defektai ir gedimai gali pasirodyti jau po kelių metų ar net mėnesių. „KME“ savo meistrams kas 4 mėnesius suteikia kvalifikaciją keliančius apmokymus, kurių dėka dujų įrangos montavimas atliekamas nepriekaištingai ir pagal visus gamintojo reikalavimus.

Taigi, be jokių abejonių rekomenduojame savo automobilyje įsirengti kokybišką dujų įrangą, montuojamą kvalifikuotų meistrų ir pagal visus gamintojo reikalavimus. Antraip rizikuojate susidurti su įvairių dujų įrangos dalių gedimais, kurių taisymas atsieis papildomai.