23 sausio, 2017

Tiesioginės dujos

Tiesioginio įpurškimo dujų įranga yra naudojama gana plačiai – nuo standartiniams varikliams skirtų įrangų iki sportiniams automobiliams ir modernioms įpurškimo sistemoms pritaikytų agregatų.

Tiesioginė, arba sekvencinė, dujų įpurškimo įranga dabar yra viena moderniausių technologijų, kuri priskiriama naujajai, ketvirtajai, dujų įrangos kartai. Ji skirta visokios komplektacijos automobiliams, kurie yra ne vienodai galingi ir turi skirtingus variklius. Be to, tokioje sistemoje kiekvienam cilindrui dujų purkštukai montuojami atskirai, tad neteks jaudintis dėl sklandaus benzino persijungimo į dujas ir atvirkščiai. Sekvencinė dujų įrangos sistema taip pat užtikrina nepriekaištingą dujų sistemos veikimą, nejaučiama jokių pašalinių trukdžių. Kaip ir kita naujos kartos dujų įranga, pavyzdžiui, taškinės dujos arba purkštukinės, tiesioginė dujų įranga yra visiškai patikima.

Neabejojame, kad mūsų montuojamos tiesioginės dujos ras savo vietą Jūsų automobilyje, nes yra labai universalios ir plačiai pritaikomos, o KME siūlomų tiesioginių dujų įranga savo kaina įtiks net ir taupiausiems klientams. Domina tiesioginės dujos (tiesioginio įpurškimo dujų įranga) ir/arba montavimas? Kviečiame Jus apsilankyti mūsų salone Vilniuje, ir rasime būtent Jums labiausiai tinkamą sprendimą bei tiesioginių dujų įrangą.

Tiesioginė dujų įranga