30 spalio, 2017

NEVO-SKY naujieji valdymo kompiuteriai – SND / CNG ELEKTRONINIAI KONTROLĖS ĮRENGINIAI
Nauja produkcijos linija “NEVO-SKY” buvo sukurta vykdant projektą, kurio metu buvo siekiama įgyvendinti visapusišką visų automobilio variklio įrenginių priežiūrą. Naujoje produktų linijoje yra ECU automobiliams su tiesioginio įpurškimo (DIRECT), taip pat netiesioginio injekcinio automobilio (MAX) valdikliais. Tai naujovės, išsami platforma, skirta visiems variklio tipams (variklio kodas ir automobilio prekės ženklas nėra nesvarbu).

Dujų ECU eksploatavimas grindžiamas greito, dviejų branduolių procesoriu, skirtu automobilių pramonei. Todėl dujų ECU yra tikslūs ir lengvai naudojami, taip pat siūlomos daugybė diagnostikos įrankių, skirtų modernių variklių kalibravimui. Naudodami naujausios kartos komponentus, dujų variklio valdymo kompiuteriai gali lengvai palaikyti šiuolaikiškus benzininių ECU sprendimus ir algoritmus.

NEVO-SKY sistema naudoja vieną analoginį slėgio daviklį CCT6 (pilka). Slėgio jutiklis turi naują 5 kontaktų jungtį, o konstrukcija užtikrina tikslų dujų slėgio ir dujų temperatūros matavimą. NEVO-SKY palaiko tris valdymo pultus (jungiklius), įskaitant naują, daugiaspalvį DG7 RGB.