Kuo dujų įrangoje yra naudingas usb interfeisas?

Novatoriškas būdas reguliuoti dujų įrangą kompiuterio pagalba – tai USB interfeisas, pajungiamas prie automobilio dujų sistemos. Šis interfeisas veikia tik atsisiuntus KME reguliavimo programą. Visa automobilio dujų įrangos diagnostika, nustatymų tvarkymas bei įvairūs sinchronizavimo procesai dabar gali būti kur kas paprastesni. Tam tereikia įsidiegti USB interfeisą, kurio pagalba nesunkiai stebėsite savo automobilio dujų įrangos veikimą.

USB interfeisus galima pajungti tiek prie DIEGO, tiek prie BINGO sistemų. Pirmiausiai, reikalinga atsisiųsti specialią KME reguliavimo programą. Tiesa, ją įsidiegti gali tik tie, kurie turi 25 MB ar daugiau laisvos vietos, kadangi tiek užima pati programa. Šią programą galima rasti KME puslapyje. Tai atlikus, stebėti bei reguliuoti savo dujų įrangą yra visai nesudėtinga.

Visgi, USB interfeisas turi ir vieną trūkumą. Tokios programos įleidimas į dujų kompiuterį gali daryti įtaką garantijos praradimui. Tretieji asmenys įgalindami šią programą automobilio dujų sistemoje pakeičia pradinę komplektaciją, numatomą garantijoje, dėl to gedimo atveju gali kilti problemų, susijusių su garantiniame nurodytų faktų neatitikimu.

Siekdami užtikrinti didesnį saugumą bei vartotojų teisių laikymąsi, dujinės įrangos gamintojai į rinką išleido naujovę – Bluetooth adapterį. Tai – lygiai toks pats interfeisas, tačiau jis valdomas Bluetooth bangomis. Jis irgi jungiamas prie transporto priemonės dujų kompiuterio. Šiuo metu į išmaniuosius telefonus galima atsisiųsti APPS programėlę ir stebėti dujų įrangos veikimą. Negana to, su tokiu moderniu dujų įrangos inferfeisu galima reguliuoti perjungimus, valdyti panelės spalvų derinius, aiškiau matyti dujų lygio parodymus. Svarbus momentas – APPS programėlė neturi reikšmės garantijos praradimui, o tai – tikras pliusas.

Be to, visiškai automobilio dujų kontrolei neseniai gamintojai pasiūlė itin pažangią „NEVO PRO“ technologiją. Paprasta konfigūracija, išsamus duomenų parodymas bei pilna dujų darbo adaptacija – visa tai tik pagrindiniai ypač modernios programos veikimo aspektai. Tokio pažangaus interfeiso vienas iš didžiausių pliusų yra naujas mygtukas dujų perjungimui. Jis atrodo kur kas gražiau. Subtilus dizainas ir platus funkcijų sąrašas vis dažniau pastebimas automobilių savininkų.