Kokios dalys sudaro automobilių dujų įrangą?

Dujų įranga nėra amžina – dažnai tenka keisti automobilio dujų sistemos dalis, pavyzdžiui kas kelis metus susidėvintį dujų reduktorių. Jeigu planuojate savo automobilyje įsimontuoti dujų įrangą, susipažinkite su svarbiausiomis jos dalimis.

Dujų balionas – tai yra slėginė talpa, kuri įmontuojama kaip dujų bakas. Būna dviejų tipų automobilių dujų balionai – toroidiniai ir cilindriniai.

Reduktorius – tai dalis, atsakinga už skysto dujų pavidalo keitimą į dujinį. Taip pat jis įvairių dinaminių procesų ir apkrovų eigoje palaiko normalų spaudimą įsiurbimo kolektoriuje.

Purkštukai – per filtrą dujos patenka į purkštukus, kurie, valdomi automobilio kompiuterio, dozuoja atitinkamą kiekį dujų į cilindrus.

Filtras – ši dujų įrangos dalis yra montuojama tarp reduktoriaus ir purkštukų. Filtro funkcija – paprasta – surinkti nešvarumų likučius, esančius LPG dujose.

Į dujinę įrangą taip pat įeina tokie komponentai kaip adapteriai, dujų slėgio ir lygio indikatoriai, kompiuterių įrangos jungtys, degalų lygio emuliatoriai. Moderniems automobiliams, turintiems benzino diagnozavimo sistemas taip pat yra gaminami sekvecinio dujų įpurškimo valdymo kompiuteriai.

Jeigu norite, kad Jūsų automobilio dujinė įranga būtų patvari ir išliktų nepažeista kiek įmanoma ilgiau, rinkitės kokybiškas dujų įrangos dalis. KME Vilniuje siūloma dujų įrangos kaina yra verta aukštos jos kokybės ir ilgaamžiškumo. Susisiekite pateiktais kontaktais.