Kodėl verta rinktis automobilinę dujų įrangą?

Automobilinė dujų įranga įgyja vis daugiau populiarumo tarp vairuotojų ir yra pranašesnė už benzininę ar dyzelinę įrangą daugeliu aspektų. Anksčiau patogiausia ir prieinamiausia buvo dujų įrangą montuoti į benzininius variklius, tačiau šiandien servisai jau siūlo dujinę įrangą dėti ir į dyzeliu varomus automobilius. Nors jau sunkokai rastume dujinės sistemos neturintį automobilį, kokie būtų pagrindiniai argumentai dar delsiantiems patobulinti savo automobilį dujų įrangą?

Pirmiausiai tai yra gera investicija: nors įrangos montavimui gali būti atiduodama nemaža suma, palyginus su benzino kainomis, ateity ji atsiperka keleriopai. Šiuo metu populiariausia 4 kartos automobilių dujų įranga pasižymi identiškomis dujų sąnaudomis benzininių variklių atžvilgiu, tad ne tik pilsitės pigesnį kurą, bet ir sunaudosite jų ne ką daugiau negu benzino.

Antra – dujomis varomi varikliai į aplinką išmeta daug mažiau kenksmingų medžiagų, todėl automobilinė dujų įranga yra ekologiškesnė ir gamtai dėkingesnė negu benzininė. Automobilis, varomas dujomis, neišmeta į aplinką sunkiųjų metalų dalelyčių, kuriomis taip teršia orą varikliai, varomi benzinu.

Egzistuoja mitas, kad dujinė įranga kenkia automobilio varikliui. Šiuolaikinė dujų įpurškimo sistema yra visiškai pritaikoma prie benzininio ar dyzelinio variklio sandaros, todėl veikia itin sklandžiai. Jau praėjo tie laikai, kai vairuotojus gąsdindavo šūviai įsiurbimo kolektoriuje – šiuolaikiškai, pagal aukščiausius standartus automobiliuose įrengus dujų sistemą, dujos įpurškiamos taip pat kaip benzinas.

Kiti nuogąstauja, kad dujų įrangos montavimas nemažai atsieina. Priklausomai nuo Jūsų automobilio įsirengti dujų sistemą kainuoja nuo 600 iki 1000 eurų, tačiau tokia kaina nepasirodo tokia bauginanti, paskaičiavus įprastas kelių metų benzino ar dyzelio sąnaudas ir palyginus su tuo, ką išleistumėte naudodami dujas.

Jeigu nusprendėte savo automobilyje įsimontuoti dujų įrangą ir norite, kad darbas būtų atliktas gera kaina ir su didžiausia atsakomybe, kreipkitės į KME specialistus Vilniuje. Susisiekite su mumis pateiktais kontaktais.