Kam reikalingas dujų reduktorius?

Dujų reduktorius – tai nepamainoma automobilių dujų įrangos sudedamoji dalis, atsakinga už skysto dujų pavidalo keitimą į dujinį. Reduktorius yra lyg išgarintojas, kuriame dujoms virstant iš skysto pavidalo į dujinį slėgis sumažinamas iki 2 bar. Tuomet šio pavidalo dujos gali patekti į purkštukus, kurie yra atsakingi už kuro padavimą į cilindrus.

Reduktoriai taip pat atsakingi už tai, kad automobilio įsiurbimo kolektoriuje būtų palaikomas pastovus spaudimas.

Kad dujų reduktorius veiktų tvarkingai, jam turi nuolatos būti tiekiamas aušinimo skystis, kuris šildo reduktorių ir garina dujas.

Dujų reduktorius yra bene pagrindinė dujų įrangos automobiliuose dalis, kuri reikalauja dėmesio ir priežiūros. Reduktorių rekomenduojama keisti kas 3-4 metus, nes jo gyvavimo laikas yra ribotas ir priklauso nuo to ar protingai ir ne per anksti įjungiamos dujos. Dujomis negalima užkurti automobilio, taip pat reikia palaukti prieš perjungiant kurą iš benzino į dujas, kad reduktorius sušiltų bent iki 40 laipsnių.

Jei norite, kad reduktoriaus gyvavimo laikas būtų kuo ilgesnis, kas 20 000-30 000 km patikrinkite reduktoriaus membraną.

Jei pastebėjote, jog Jūsų dujų sąnaudos darosi vis didesnės arba važiuodamas pastebite blogą dinamiką – vadinasi automobilio reduktorius jau gali būti pasenęs ir jį reikia keisti arba remontuoti.

Dujų reduktorius yra parenkamas priklausomai nuo automobilio variklio ir vožtuvų ar filtrų konstrukcijos. KME gamina įvairių tipų dujų reduktorius, tiek įprastiems, tiek itin galingiems varikliams. Taip pat siūlome reduktorius, pritaikytus sekvencinėms įpurškimo sistemoms ir varikliams, turintiems elektromagnetinius vožtuvus.

Jeigu pastebėjote, jog Jūsų dujų reduktorius jau susidėvėjo, kreipkitės į KME specialistus Vilniuje, kurie pasirūpins, kad Jūsų automobiliui būtų išrinktas dujų reduktorius kaina, kurią sunkiai rastumėte kitur. Susisiekite su KME Lietuva specialistais pateiktais kontaktais.