Diego G3 dujos. Kas tai?

Lietuvoje gan populiari Diego G3 dujų sistema. Tai produktas, su kuriuo „KME“ išpopuliarėjo visame pasaulyje ir net gi paskatino pagal šį ketvirtosios kartos dujų įrangos kompiuterį kurti ir kitas programines įrangas automobiliams. Diego G3 valdymo kompiuteris skirtas automobiliams, turintiems integruotą pažangią benzininių sistemų diagnostiką, turinčią katalizatorius ir lambda zondus.

Diego G3 valdymo kompiuteris taip pat reguliuoja ir palaiko išmetamųjų dujų standartus (EURO5). Gali įsigyti ne tik europietiškiems automobiliams pritaikytus kompiuterius, bet ir amerikietiškiems ar Mitsubishi automobiliams palaikomas Diego G3 kompiuterio versijas.

Šie kompiuteriai skirstomi pagal cilindrus. Galima rinktis 4, 6, 8 cilindrų valdymo kompiuterius, o jeigu reikia, šią sistemą galima pritaikyti daugiau cilindrų – visuomet įmanoma šiuos kompiuterius sujungti ir pritaikyti varikliams, kurie turi net iki 16 cilindrų.

„KME“ gamina ir platina ne tik Diego G3 valdymo kompiuterį, bet ir šiai sistemai sukurtą rinkinį, į kurį įeina ir reduktorius, purkštukai, dujų bei vandens žarnos ir įvairios tvirtinimo detalės.

Diego G3 verta rinktis, nes:

  • šiai sistemai nereikalingas RPM kabelis;
  • joje integruotas dujų slėgio jutiklis, kuris padeda dar geriau reguliuoti oro ir dujų santykį;
  • ši sistema gali būti pritaikoma automobiliams su varikliais iki 16 cilindrų;
  • diego G3 gali būti montuojama į automobilius su amerikietiškais Hemi varikliais.