Itališka ir lenkiška dujų įranga: pranašumai ir trūkumai

Visuomenėje vyrauja nuomonė, kad lenkiška dujų įranga yra nekokybiška. Galbūt ir galima būtų iš dalies sutikti su šiuo faktu, jei lygintume senesnės kartos, nežinomų gamintojų siūlomas sistemas.

KME Lenkiška dujų įranga tiek gamybos technologijomis, tiek surinkimo kokybe, tiek reguliavimo parametrais pranoksta pagrindinę savo konkurentę – itališką dujų įrangą. Ekspertams yra ne naujiena, kad KME į Rusijos rinką veržiasi kaip italų OMVL firminis ženklas, sparčiai veržiasi į Amerikos rinką ir jau gerą dešimtmetį pirmauja Vokietijoje kaip daugiausiai montuojama ir patikimiausia automobilinė dujinė įranga. Su Kinijoje gaminamomis dujų įrangomis KME jau seniai nebekonkuruoja ir yra gerokai priekyje visais aspektais.

Be to, kad KME dujų įranga yra gaminama moderniausiomis technologijomis ir preciziškai prižiūrima, ji pranoksta bet kurią Itališką dujų įranga savo reguliavimo galimybėmis.

  • Reguliuojami įpurškimo laikai;
  • Yra galimybė papildomai pridėti benzino įpurškimą esant didelėms apkrovoms;
  • Perėjimo temperatūros reguliavimas;
  • Korekcijos temperatūros reguliavimas;
  • Apkrovų lenkimo metu reguliavimas.

Su KME dujų įranga galima sureguliuoti bet kokią kaprizingiausią automobilio sistemą. Itališkose dujų įrangose dažniausiai yra standartiniai parametrai, apribojantys reguliavimo galimybes.

Norėdami daugiau sužinoti apie Lenkiškas KME dujas, kreipkitės mūsų kontaktais.