12 sausio, 2017

UAB „KME Lietuva“ buvo įkurta lenkų bendrovės KME iniciatyva, siekiant išplėsti rinką į Rytus ir pasiūlyti savo produkciją Lietuvoje bei kitose Baltijos šalyse.

UAB „KME Lietuva“ yra oficialus, įgaliotas atstovas. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos sritys – dujų įrangos montavimas, pardavimas ir diagnostika. Kitais žodžiais tariant UAB “KME Lietuvoje” veikla – viskas, kas susiję su dujų įranga.
Esame savo srities specialistai, stebime prekių ir paslaugų asortimento naujoves, o mūsų siūloma automobilinės dujų įrangos montavimo kaina lieka patenkinti net ir įnoringiausi klientai.

Dujų įranga – puiki alternatyva norint optimizuoti savo kelionės išlaidas. Labai svarbu, kad automobilyje dujų įrangą montuotų ir prižiūrėtų tik šios srities specialistai, kitaip galite ne tik susidurti su daugeliu pavojų, bet ir išleisti dideles sumas stengdamiesi sutvarkyti broką. UAB “KME Lietuvoje” specialistai pasirūpins dujinės įrangos montavimu ir jos diagnostika. Patikėkite dujų įrangos problemas mums, nes mes žinome, ką darome! Dujinė įranga – mūsų specializacijos sritis. Taip pat svarbu pabrėžti, kad dujinė įranga kainos ir kokybės santykiu – vienas geriausių sprendimų, kurį gali priimti vairuotojas.

Nauja dujų sistema – NEVO

Dujų sistema NEVO
Nauja tiesioginio dujų įpurškimo sistema NEVO buvo sukurta remiantis ilgamete KME patirtimi. NEVO sistemą yra paprasta montuoti, konfigūruoti, ji lengvai kalibruojama, o taip pat suteikia daug galimybių montuojant pažangiose, sudėtingų konstrukcijų automobilių sistemose.

Pristatyta nauja tiesioginio dujų įpurškimo sistema NEVO, turinti NEVO, NEVO PLUS, NEVO PRO valdymo kompiuterius, sukėlė didelį vartotojų susidomėjimą. Sistema buvo pastebėta komisijos ir laimėjo apdovanojimą tarptautinėje LPG, CNG, LNG GasShow 2012 parodoje INPRO2012.

Plačiau apie Nevo skaitykite čia. Jei norite parsisiųsti NEVO programinės įrangos paketą, tai galite padaryti paspaudę šią nuorodą.

 

Šiuo metu galime pasiūlyti įsigyti šiuos montavimo komponentus:

Diego G3Montavimo rinkiniai
Valdymo kompiuteriai
Reduktoriai
Filtrai
Dujų purkštukai
Kiti montavimo komponentai

Mūsų teikiamos paslaugos:

Dujų įrangos montavimas
Remontas
Diagnostika

Dujų įrangos montavimas gera kaina Vilniuje!

Jau montuojame dujų įranga FSI, TSI varikliams su tiesioginiu benzino įpurškimu.